יום חמישי, 25 בספטמבר 2014

שנה טובה! ועוד אירועים בסוף השבוע של ה-24 - 28 בספטמבר

קבלות שבת ופעילויות ראש השנה

יש פעילות לילדים לקראת שבת ב"במבינים" מערב (Brandenburgische Str) ובריקה-שטראסה חדר הילדים פתוח לפעילות. פעילויות דת נוספות לילדים בברלין ניתן לראות פה.אבל לפני הכל: ביום רביעי, ערב ראש השנה, מתקיימת פעילות לילדים ביוזמת ה"kiddusch club" של בית הכנסת של ריקה-שטראסה. 

בחמישי, תתקיים פעילות ב"תודנקה" ובמהלך סוף השבוע יתקיימו פעילויות נוספות לרגל ראש השנה. פירוט מלא של אירועי ראש השנה בברלין בעמוד הבא. 

שבת/ראשון: מרתון ברלין ונספחיו

אירוע חשוב אחר שמתקיים בסוף השבוע הוא המרתון של ברלין שכולל לא רק מרתון "רגיל" של אצנים (כולל כמה מן הטובים בעולם, אבל גם חובבים), ולצידם, מרוצים למשתמשים בעגלות נכים, לרולרבליידז וגם מסלול "במביני" לילדים. אתם כמובן מוזמנים לעודד את הרצים במרתונים השונים, יהיו גם להקות שינעימו את זמנכם בנקודות מובחרות במסלול. מומלץ להגיע עם תחבורה ציבורית - מרכז העיר יהיה פחות או יותר חסום לתנועת רכבים, אבל בשביל זה המציאו רכבות שנוסעות מעל או מתחת לגובה הרחוב... 

מרתון "רגיל" (42.195 ק"מ בכל רחבי העיר), ביום ראשון, 28 בספטמבר - למסלול אינטראקטיבי כולל מידע היכן נמצאות במות הבידור עם הלהקות

מרתון ילדים (מרוץ של 500 מ' או של קילומטר למשתתפים מתחת לגיל 10), ביום שבת, 27 בספטמבר, 11:00 מטמפלהוף (ניתן להירשם עד 10:30 ביריד BERLIN VITAL Fair) 

ילדים מעל גיל 10 יכולים להשתתף במסגרת נבחרות בתי הספר שלהם ב-mini-Marathon של 4.2195 ק"מ מפוטסדמר פלאץ ביום ראשון אחה"צ 

גם אתם יכולים לרוץ - מרתון הילדים 

שבת: יום פתוח במרחב תערוכת הגנים הבינלאומית 

ב-2017 תארח ברלין את תערוכת הגנים הבינלאומית IGA, במתחם שיחובר לפארק "גני העולם" במרצאן. לרגל האירוע נמצא כרגע שטח עצום דרומית ל"גני העולם" בפיתוח וביום שבת יתקיים יום פתוח שבו יוכלו המתעניינים לראות מה כבר פותח, ומה התכניות לקראת 2017.  
שבת, 11:00 - 19:00 , Blumberger Damm 130, 12685 Berlin 

ואם אתם כבר במרצאן ביום שבת, יש גם "יריד סתיו" כולל מתקנים ובימות בידור, ב-Alice Solomon Platz 


שישי/שבת: מרק והופעות בליכטנברג 

פסטיבל Suppe und Mucke הוא פסטיבל תרבות אלטרנטיבית, עם מרק (זה החלק של ה Suppe) והופעות (זה ה-Mucke, גיג חלטוריסטי בשפת המקום). יש גם קרקס והפעלות לילדים (רק בשבת). בדרך כלל הפסטיבל מתקיים כמסיבת רחוב בפרידריכסהיין, אבל השנה הפעילות תהייה בבניין סדנאות בליכטנברג, רק קצת מעבר לרינג. תביאו איתכם קערה (למרק) וכף .
שבת, מ-14:00, Kaskelstraße 55 בליכטנברג (תחנה S Nöldnerplatz) , פרטים מלאים 

ראשון: "חדר מגורים פתוח" ב-Mahlerstr

גינת המשחקים של Mahlerstr שבוייסנזה תהפוך ל"חדר מגורים פתוח" עם הפעלות לילדים , מוזיקה, קרקס, אוכל ועוד.

ראשון, 15:00 - 19:00
Mahlerstr. (תחנה Antonplatz עם M4, M13 או 12)

זאת ועוד 
  • יריד לרגל הסתיו, בחווה ב-Lettberger Straße 94, 12355 Berlin כולל רכיבה על סוסים, פינת ליטוף\ אוכל, מוזיקה ועוד. שבת/ראשון - כל היום
  • בשבת, 14:00, במצפה הכוכבים ע"ש ארכנולד ( Alt-Treptow 1 12435 Berlin ליד תחנת Treptower Park) בניית רקטת מים משותפת 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה