יום שישי, 10 בינואר 2014

אירועים לסוף השבוע, כולל מבחר אירועים לט"ו בשבט

לא תאמינו, החורף הזה בברלין, במקום שלג, קיבלנו שקדיה פורחת ושמש פז זורחת (טוב, אני מגזימה, אבל רק קצת!). ראש השנה לאילנות מככב בסקירת סוף השבוע למשפחות, אבל בהחלט תוכלו למצוא גם דברים שלא קשורים לעניין.

קבלות שבת בסימן ט"ו בשבט

היום, יום שישי, תתקיים בבמבינים מזרח קבלת שבת מיוחדת לרגל ט"ו בשבט. גם בריקה-שטראסה יקבלו את החב"ד, והמבוגרים יוכלו להנות אחר כך מ"שבת שירה" בסגנון קרליבך (פרטים בפייסבוק)

אירוע ט"ו בשבט המרכזי של הקהילה, חב"ד וקק"ל

ביום ראשון יתקיים בבניין הקהילה ב-Fasanenstrasse אירוע ט"ו בשבט מרכזי שאירגנו חב"ד- האירוע לילדים עד גיל 13 יתקיים בין השעות 12:00 ל-15:00 , ולאחריו יתחיל אירוע למתבגרים. האירוע יכלול בין היתר "פלנטריום נייד" (הפתרונים למונח אצל המארגנים). הכניסה בתשלום (2 אירו לאדם) - לפרטים נוספיםבערב ט"ו בשבט (15 בינואר) יתקיימו בשני בתי חב"ד סדרי ט"ו בשבט מרכזיים (לפרטים על הסדר בשפה העברית)

תחרות הטלת עצים

וגם זה איכשהו קשור לט"ו בשבט. ביום שבת (11 בינואר) תתקיים בכל ארבעת סניפי איקאה "אליפות הטלת עצי חג מולד". יש לכם עצים שעוד לא הספקתם לזרוק לפח? זאת ההזמנות שלכם.

לא, היא לא שותלת עצים לכבוד ט"ו בשבט, היא עושה ספורט. אליפות הטלת העצים באיקאה

פיקניק המוני להצלת הטמפלהופר-פלד, מרוץ מדרגות בבניין הגבוה בברלין

ועוד ביום ראשון: פיקניק המוני (או ככה מקווים המארגנים), למרות הקור, בשדה טמפלהוף, גם נגד תכניות הבנייה של העירייה. פרטים בפייסבוק

שכונת גרופיוס-שטאט בנויקלן רחוקה מאזורי ההיפסטרים של צפון הבצירק ומפורסמת רוב השנה כ"שיכון" של ברלין ובעיקר ככר גידולה של הנרקומנית המפורסמת "כריסטיאנה F" ("אנו הילדים מתחנת הרכבת גן החיות"). אבל בתיה הגבוהים משכנים גם הרבה אנשים רגילים ואחד מן הבניינים בשכונה הוא למעשה בניין המגורים הגבוה ביותר בברלין, עם 30 קומות. ביום ראשון יתקיים שם מרוץ מדרגות, לגג הבניין. אתם יכולים לצפות, או אפילו לטפס במחיר סמלי ולזכות לנוף מדהים מן הקומה ה-30. פרטים באתר אגודת הספורט של נויקלן.

ועוד ביום ראשון

ה"ספרייה העברית" תיפגש ב-16:00 . אולי גם ברוח ט"ו בשבט? (לפרטים והרשמה)


ולקינוח, פרק שלם של רחוב סומסום הישן, לרגל ט"ו בשבט...אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה