יום שישי, 6 בספטמבר 2013

אירועים בסוף השבוע הקרוב בברליןמועדון הקידוש של ריקה-שטראסה 

בכל יום שישי, ב-6 בערב, מתקיימת פעילות לילדים בבית הכנסת של ריקה-שטראסה, מתאים במיוחד לילדים מגיל 4 ומעלה.

חגיגת היסטוריה ואדריכלות

אחד האירועים הבולטים בסוף-השבוע הקרוב, גם למבוגרים, הוא Tag des offenen Denkmals, שבו בניינים היסטוריים שונים פותחים שעריהם, עם סיורים, אירועים וסתם אפשרות לראות מקומות שלא תמיד נגישים לציבור הרחב. כמובן שלמשוגעי היסטוריה ואדריכלות מדובר בסוף שבוע חלומי, אבל גם לילדיהם, שכן חלק לא-קטן מן האתרים מציע גם פעילויות לילדים שמגיעים. מידע על התכנית כולה ניתן לראות בקישור הבא ואחר כך לצמצם את הבחירה לאתרים שמציעים תכנית לילדים בלבד.

יריד אבירים ב-Domäne בדאהלם

המוזיאון החקלאי של דאהלם הוא אחד היעדים האהובים ביותר לילדים בברלין. גם בימים כתיקונם יש שם פעילויות חווה שמספקות שעשוע לבני כל הגילאים. בסוף השבוע הקרוב יתווסף יריד אבירים עם תלבושות מסורתיות ודוכנים עם מוצרי "ימי הביניים"כבאים בטמפלהוף

התחרות השנתית של כבאי ברלין כוללת אתגרים שונים שאמורים לדמות את הפעילויות הפיזיות השונות שכבאים אמורים לבצע בשעת חירום, כולל טיפוס מדרגות וריצה עם ציוד כבד על הגב. ב-Tempelhofer Feld, כניסה חופשית.

מטוסים בגאטו

דרום מערב העיר מככב בסקירה השבועית: לצד דומאנה דאהלם וה-Jagdschloss, גם במוזיאון התעופה בגאטו (Gatow) יש אירוע שכולל טיסות היסטוריות, דגמים, ועוד.

מסיבות רחוב ואירועים נוספים
אירועים נוספים בסוף השבוע הקרוב:
- מסיבת רחוב ב-Ackerstr.
- אירועים סביב יערנות ב-Jagdschloss
- יריד איטליה בסוני-סנטר
- שוק עתיקות ומסיבת רחוב ב-Suarezstr
- מסיבת רחוב ב-Tuchollaplatz בליכטנברג/גבול פרידריכסהיין
- מסיבת רחוב ב-Tempelhofer Hafen


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה