יום שישי, 27 בינואר 2023

אירועים לסוף שבוע של ה-27-29 בינואר

 יום ראשון פתוח של קניות

לכבוד "השבוע הירוק", יריד האוכל והחקלאות הגדול במרכז הירידים, יש גם יום ראשון פתוח של קניות. המשמעות: בין 13:00 ל-18:00 חנויות במגוון קניונים ומקומות מרכזיים תהיינה פתוחות. לא כולן, כל בעלים של חנות יכול להחליט לעצמו, מה שבעיקרון אומר שאנחנו בעיקר מדברים על רשתות גדולות (ועל חלק מן המרכולים). בחלק מן הקניונים יציעו גם מבצעים או הפעלות כלשהן כדי לעודד את הקונים. למשל, בקניון גזונדברונן יוכלו ילדים לפגוש את שדרני "רדיו טדי". 
בכל רחבי העיר, יום ראשון, 13:00 - 18:00 

מעבר לכך, יש כמובן את השבוע הירוק עצמו. ליריד כמובן יש היבטים מקצועיים לאנשים שעוסקים בתחום, אך חלק ניכר מן התערוכה יעניין גם את הציבור הרחב: מזון, מוצרי חקלאות וחידושים מכל העולם (ובמיוחד כמובן מגרמניה), לצד כל מיני אירועים. הכניסה בתשלום, ויש מסלולים שונים בתוך היריד - לפודיז, למשפחות עם ילדים, ועוד. 

השבוע הירוק, עד 29 בינואר 
מרכז הירידים MESSE (מיקום)במסגרת השבוע יש גם איזה אירוע בשם hippologica שעוסק בסוסים וגם הוא פתוח לציבור הרחב (וגם ביתנים עם חיות משק) 

עוד שווקים מעניינים בסוף השבוע: 
  • שוק וינטייג' בקילו ב-Arena של טרפטו, בין שישי אחה"צ לראשון (פרטים/מיקום)
  • למה לקנות אם אפשר להחליף? שוק החלפת בגדי ילדים ב-Mali בפאנקו ביום ראשון (פרטים/מיקום)

ארמון קסמים ופסטיבל חורף

חופשת החורף של בתי הספר מתחילה אחרי סוף השבוע (או אפשר להגיד: במהלכו), ויש מגוון הצעות ברחבי העיר. 

ה-FEZ הופך, בסוף השבוע כמו גם במהלכו, ל"ארמון קסמים" עם הפעלות בנושאי קסמים

כל השבוע וגם בסוף השבוע ב-FEZ (פרטים/מיקום)


  • בחניון של איקאה טמפלהוף שוב עורכים מסיבת רחוב קטנה בסוף השבוע, עם בימות בידור, אוכל, ואפילו מתקנים. הפעם התירוץ, או שמה הרשמי הוא Winterfest Schöneberg. בשישי, שבת וראשון (פרטים/מיקום)
  • בכל חופשת החורף וגם בסוף השבוע יקיימו אירועים, כולל אפשרות להחליק על הקרח, ב-Strandbad Grunau (פרטים/מיקום
  • ואולי לא חורף, אבל בקרוב בחירות ויש גם אירועי בחירות, למשל "חגיגת חורף" שמארגן ה-Linke בפרידרכסהיין בשבת (פרטים/מיקום)


אירועים נוספים

  • סליחה על המעבר החד, אבל יום שישי הוא יום השואה הבינלאומי, ויש מגוון אירועים בעיר. לצערי קצרה היריעה כרגע, אולי מאוחר יותר אעדכן. 
  • יש מגוון של אירועי ספורט (בתשלום, לצפייה) בעיר בסוף השבוע, למשל מופע התעמלות הקרקע Feuerwerk der Turnkunst ודרבי של הרטה נגד אוניון. גם כאן, אוכל אולי לעדכן מאוחר יותר. תודה לכל אלה שתומכים בבלוג .... וקונים קפה
  Buy Me A Coffee

דבר הספונסר 


הסיורים המודרכים בברלין ממשיכים גם לתוך ינואר. פה תוכלו לראות מבחר של טיולים בברלין לשבוע הקרוב השבוע למשל תוכלו להשתתף בסיור קלאסי להכרת העיר, סיור אלטרנטיבי (גרפיטי וכו') וסיור מורשת יהודית (להרשמה)

מפת האירועיםאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה