יום רביעי, 24 בפברואר 2016

אירועים בברלין בסוף השבוע של 26 - 28 בפברואר

עידן קרח: דיסני, "חופשה על הקרח" ועוד

עידן קרח חדש מאיים על ברלין דווקא בחורף היחסית מתון שעובר עלינו. בסוף השבוע יתקיימו שני מופעי מחול על הקרח לקטנים ולגדולים - "דיסני על הקרח" (חמישי, 25 בפברואר - ראשון, 28 בפברואר בוולודרום) ו"חופשה על הקרח" (בכורה גם היא ביום חמישי, המופע הולך לרוץ עד ה-13 במרץ בטמפודרום). הכרטיסים לשני המופעים לא ממש זולים, אבל חובבי הז'אנר יתמוגגו (ואפילו לא ממש צריך גרמנית).

  • "חופשה על הקרח" - שלושה מופעים ביום בטמפודרום (כרטיסים
  • "דיסני על הקרח" - רק בסוף השבוע הקרוב  (כרטיסים) 


דיסני על הקרח: חמישי עד ראשון בוולודרום (כרטיסים)
אם אתם מעדיפים את ההחלקה שלכם אקטיבית יותר, רחבות ההחלקה על הקרח שמפוזרות בכל העיר פתוחות כמובן לציבור הרחב במהלך סוף השבוע הזה (ובכלל), כולל שירות השכרת נעליים למי שאין לו משלו. זהו גם סוף השבוע האחרון של "עולם החורף" בקניון Forum Steglitz (ליד תחנת הרכבת Walther-Schreiber), שכולל רחבת החלקה על הקרח "חינם" (ההשכרה של הנעליים עולה כסף כמובן) . יצוין, כי לטענת אחת הקוראות (לתת לך קרדיט?), שגם טרחה לבקר בפורום שטגליץ - מאוד עלוב. 


זאת ועוד

  • ראשון במרטין גרופיוס, סדנה למשפחות עם ילדים מכיתה א' ומעלה: "סיפורים קסומים" (ראשון ב-13:00) 
  • ה-BVG יערכו ביום ראשון נסיעות של "רכבות תחתיות היסטוריות" בקו U6 , לשמחת חובבי הרכבות (לוח זמנים, pdf), זאת לרגל יובל החמישים לקו U6 

נסיעה היסטורית של ה-BVG

  •  שבת/ראשון משעות אחר הצהריים בשוק ארמיניוס: "ימי גבינה ברלינאית" 
  • ועוד אוכל: שוק אוכל הרחוב של הקולטור-בראווריי, בימי ראשון בין 11:00 ל-18:00 

ובינתיים בברנדנבורג: טורניר אבירים בברנאו

Rise of the Knights הוא אירוע ספורט בינלאומי (כולל נבחרת מישראל!) שמתקיים בברנאו (Bernau, סוף ה-S2) ב-27 בפברואר. באירוע נלחמות נבחרות של אבירים (או אבירות) האחת בשנייה עד סוף הטורניר, שמתקיים, כיאות לעונה - בתוך אולם סגור. 
טורניר האבירים, Rise of the Knights, ביום שבת, 27 בפברואר, החל מ-10:00 , באולם הספורט ע"ש Erich Wünsch בכתובת Heinersdorfer/Rosenstraße 42 16321 Bernau bei Berlin (הגעה עם S2 עד ברנאו ואז אוטובוס 868 או הליכה ברגל)

קרבות אבירים בשבת בברנאו

סדנאות הורות/הריון באנגלית/עברית

  • סדנה של הדולה הישראלית זוהר רן, באנגלית, Talking about Pregnancy and Birth, ביום שישי, 18:00 בנויקלן (פרטים

 קבלות שבת ואירועים קבועים

יש פעילות לילדים לקראת שבת ב"במבינים" מערב (Brandenburgische Str) ובריקה-שטראסה חדר הילדים פתוח לפעילות. פעילויות דת נוספות לילדים בברלין ניתן לראות פה.

מקור: אתר במבינים
עוד פעילויות קבועות בסוף השבוע הן הפעולות של השומר הצעיר (פרטים בפייסבוק) ושל תנועת הצופים דרך "קומזיץ" (פרטים על תנועות נוער עבריות בברלין בקישור הבא) . ב"תודנקה" יש מדי פעם גם כן מפגש  בימי שבת - כדאי לבדוק עם המארגנים 

פעילויות, אירועים וסיורים מודרכים בעברית בברלין בהמשך השבוע

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה