יום רביעי, 25 במרץ 2015

פעילויות לקטנים, גדולים וגם לטף בברלין - בסוף השבוע של ה-27 - 29 במרץ

חצי מרתון ברלין

בעוד שהמבוגרים יוכלו לרוץ (או לעודד) בחצי המרתון של ברלין ביום ראשון, לילדים אורגנה תכנית שכוללת גם ריצה וגם פעילויות אמנותיות, לאלה שפחות מתלהבים ממירוצים (או שסתם רוצים לנוח). 

ביום שישי יתקיים בבניין שדה התעופה הנטוש טמפלהוף (החל מ-12:00) יריד Berlin Vital שיכלול בין היתר טירת קפצוצים, איפור לילדים, פעילויות יצירה ופעילויות ספורט חינם. 

ביום שבת יתקיים מירוץ לילדים (החל מ-11:00, תלוי בגילאי המשתתפים הצעירים) בריצה (ולאחר מכן גם עם רולר-בליידס), שיצא מה-Berlin Vital ויתקיים בשטח הטמפלהופר-פלד. ההשתתפות במירוץ בתשלום צנוע (3 אירו לילד). גם בשבת יתקיימו בבניין עצמו כל היום פעילויות יצירה, כולל תחרות ציורים, משחקי Wii, ועוד. 

BerlinVital (פרטים בקישור
בבניין שדה התעופה טמפלהוף , Platz der Luftbrücke 5 12101 Berlin
תחבורה ציבורית: U6 עד Platz der Luftbrücke 

שישי: פעילויות יצירה, ספורט ואיפור לילדים (בחינם) 
שבת: מירוץ ילדים (בתשלום צנוע) ופעילויות לילדים (בחינם) 
ראשון: חצי מרתון למבוגרים (ניתן לעודד), ברחבי העיר
לקראת הפסח(א)

שני החגים מתקרבים בצעדי ענק ומתקיימים לא מעט אירועים לקראתם. 

  • במצודת שפנדאו יתקיים בכל סוף השבוע (שבת/ראשון) שוק עבודות יד ויצירות אמנות. המקום שווה ביקור עם ילדים גם בימים שבהם אין בו אירועים מיוחדים. פסטיבל המוזיקה "הרץ-גרין" בסוני סנטר

האביב מביא איתו גם פסטיבל מוזיקה חינם בשם Herz Grün, שיתקיים בסוני-סנטר בשישי-שבת-ראשון הקרובים. למרות שכל המופעים חינם, מומלץ להצטייד בכרטיס מראש, שאותו ניתן להשיג (חינם כאמור) באתר הפסטיבל. ביום ראשון גם מתוכננים במיוחד מופעים לכל המשפחה.
מתי : שישי, שבת ובמיוחד בראשון
איפה: בסוני סנטר
תחבורה: Potsdamer Platz 
ואם אתם כבר שם ... לגולנד // מוזיאון כלי הנגינה // בתי הקולנוע של סוני סנטר // פארק טירגארטן 


יריד האביב ב-Zentraler Festplat

מה-27 במרץ עד ה-19 באפריל מתקיים יריד אביב ב-Zentraler Festplatz (ב-Kurt Schumacher Damm) , שזה אומר גם מתקני שעשועים, גם דוכנים וגם במות בידור. 

כתובת: Kurt-Schumacher-Damm 207, 13405 Berlin 
הגעה: רכבת U7 עד Jakob-Kaiser-Platz ואז קווי האוטובוס X21, M 21, N 21 או רכבת U6 עד Kurt-Schumacher-Platz ואז קווי האוטובוס X21, M 21, N 21, 128
כניסה חופשית

יריד פסחא בבריץ

יריד הפסחא של בריץ הוא אירוע מסורתי בשכונה, שמתנהל בצומת הרחובות Parchimer Allee/ Fulhammer Allee (שאינה בגני בריץ, אלא לא רחוק). האירוע עממי למדי, ונמצא קרוב לקניון הענק "Gropius Passagen", לטוב ולרע. יהיו הרבה מתקני שעשועים, דוכני יריד וכו'. הכניסה חופשית

Britzer Baumblüte - עד ה-19 באפריל (חינם)
כתובת: מפגש הרחובות Fulhamer Allee ו-Parchimer Allee
הגעה: רכבת U7 עד תחנת Parchimer Allee


ארנב פסחא בגובה שמונה מטרים: יריד אביב בבריץ


ירידי אביב נוספים: דומאנה דאהלם

גם בדומאנה דאהלם יתקיים יריד אביב, בשבת/ראשון.

דומאנה דאהלם, Königin-Luise-Straße 49, 14195 Berlin
תחבורה: Dahlem Dorf U3
שבת/ראשון , 10:00 - 18:00 , הכניסה למבוגרים בתשלום (1 או 2 אירו, תלוי בזכאות להנחות)


קבלות שבת ואירועים קבועים

יש פעילות לילדים לקראת שבת ב"במבינים" מערב (Brandenburgische Str) ובריקה-שטראסה חדר הילדים פתוח לפעילות. פעילויות דת נוספות לילדים בברלין ניתן לראות פה.

מקור: אתר במבינים


עוד פעילויות קבועות בסוף השבוע הן הפעולות של השומר הצעיר (פרטים בפייסבוק) ושל תנועת הצופים דרך "קומזיץ" (פרטים על תנועות נוער עבריות בברלין בקישור הבא) . ב"תודנקה" יש מפגש חדש ביום שבת הקרוב - בין 11:00 ל-12:00 תהיינה פעילויות לילדים בבניין בית הכנסת של ריקה-שטראסה (Rykestr 53), בקבוצות גיל מקבילות (פרטים בפייסבוק


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה